Ciasto wegańskie


Ciasto wegańskie bez glutenu, laktozy, jajek i masła dostarczane wszędzie we Francji!

Odkryj nasze torty urodzinowe i ciasta czekoladowe bez jajka i wegańskie tutaj. Możesz wybierać spośród wielu naszych oryginalnych tortów, niezależnie od tego, czy szukasz tortu dla dziewczynki czy chłopca, czy też tortu urodzinowego dla dorosłych, aby życzyć swojej mamie Szczęśliwego Dnia Matki! Nasze ciasta czekoladowe są czasami nazywane ciastkami amerykańskimi, ponieważ składają się z 6 „warstw” lub naprzemiennych warstw kremowego czekoladowego ganache oraz delikatnego i intensywnie czekoladowego biszkoptu przygotowanego bez żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Zakochaj się w naszym jednorożcu, który zachwyci najmłodszych i najstarszych lub na naszego bestsellera: pikowany i koralikowy tort urodzinowy z różową lub niebieską wstążką. Przypominam, że wszystkie nasze ciasta są bez jajek, masła, mleka i glutenu oraz że są dostarczane do domu w ciągu 48 godzin gotowe do spożycia bez konieczności ich rozmrażania.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Paryżu, Marsylii, Lyonie, Bordeaux, czy w jakimkolwiek innym mieście we Francji, dostarczamy w ciągu 48 godzin lub w wybrany przez Ciebie dzień, dzięki czemu będziesz cieszyć się oryginalnym i spersonalizowanym tortem urodzinowym dostarczonym do Twojego domu bez konieczności przeprowadzki na około.

left france

DOSTAWA 48h

w całej Polsce

-

-

REZYGNACJA Z CIASTA

w Warszawa 04-748

-

-

allergene

NASZYCH 5 ZOBOWIĄZAŃ :

✔️ 1-Głównie składniki organiczne

✔️ 2-bezglutenowe

✔️ 3-zdrowsze słodziki (syrop z agawy, cukier kokosowy itp.)

✔️ 4-niższy indeks glikemiczny (ekologiczna mąka ryżowa, syrop z agawy itp.)

✔️ 5-w pełni wegańskie, koszerne i halal

ALERGENY NIEOBECNE W PRODUKTACH :

❌ -gluten, mąka pszenna, drożdże

❌ -mleko, laktoza, kazeina i białko mleka

❌ -olej palmowy, oleje uwodornione

❌ -jajko, masło zwierzęce

❌ -żelatyna i inne produkty pochodzenia zwierzęcego

❌ -alkohol

❌ -orzeszki ziemne, orzeszki pinii, ciecierzyca