Czy Twoje dziecko ma alergię na gluten, mleko lub jajka?

Chcesz zorganizować przyjęcie urodzinowe bez obaw o ewentualne alergie i restrykcje dietetyczne Twoich gości (wegańskie, koszerne, halal)?

Biogato do rozwiązania!

Dostarczamy pyszny, pysznie czekoladowy wegański 6-warstwowy tort urodzinowy w odpowiedniej wielkości (od 6 do 48 porcji).

W naszym obszernym katalogu modeli znajdziesz ciasta dla dziewczynek i chłopców z ich ulubionymi postaciami, takimi jak Psi Patrol, Sonic the Hedgehog, Mario czy Harry Potter i Miraculous Ladybug.

Oferujemy również wiele projektów ciastek dla nastolatków, w tym ciasta manga i ciasta z grami wideo.

Dorośli nie są pominięci, nasi cukiernicy stworzyli eleganckie i prostsze projekty ciast dla dorosłych.

Na przykład jeden z naszych modeli będzie idealnie pasował do fashionistki i miłośników największych luksusowych marek, takich jak Chanel, Gucci i Louis Vuitton.

Mamy nawet ciasta grillowe z kawałkami mięsa w cukrze jako nakładki!

Zapewniamy również torty do chrztu i obrzezania, a także torty komunijne, a wszystkie oferowane są w wersji całkowicie wegańskiej, ekologicznej i bezglutenowej.

Nasi cukiernicy uważnie śledzą wiadomości, aby móc oferować coraz więcej modeli z wizerunkami nowych ulubionych postaci dzieci i młodzieży. Dzięki temu mogliśmy stworzyć nowe modele ciastek Minnie, ponieważ mała myszka Disneya nadal jest postacią kultową. Zaprojektowaliśmy również tort z niebieskimi ośmiornicami oraz kilka nowych modeli ciastek jednorożca z zamkniętymi oczami, otwartymi oczami i dużymi skrzydłami.

Arabskie ciasta nie zostały pominięte, stworzyliśmy wiele modeli o orientalnym designie idealnie pasujących do Eid i Ramadanu lub innych muzułmańskich świąt.

Wielu klientów prosiło nas o liczbę ciastek odpowiadających 1 rocznym i 2 letnim ciastkom w kształcie dużej liczby. Możemy je oczywiście zrobić w postaci liczby od 0 do 9, a nawet jako liczbę, czyli jako dwucyfrową jako tort dla 18-latka lub 30-latka na urodziny dla dorosłych.

Jeśli chodzi o nasze modele dla nastolatków i młodych dorosłych, tematyka sięga od kina, przez seriale, takie jak Riverdale, poprzez gry wideo, takie jak Call of duty, Minecraft czy Fortnite, aż po mangę, jak One Piece czy Naruto.

Dla tych, którzy wolą bardziej wykwintne ciasta z efektem drip, mamy wiele modeli zwieńczonych glazurowanymi owocami i kulkami czekoladek kinder i ferrero rocher.

Te drip cakes są tak nazwane, ponieważ "drip" dosłownie oznacza "coulis" w języku angielskim.

W przypadku naszych następnych projektów stworzymy projekty ciast Dragon Ball Z, rekina dziecięcego i wiele nowych zabawnych projektów tortów fotograficznych z zabawnymi tłem.