1 - Na pierwszym miejscu, zgadłeś, w Biogato.fr uważamy, że najbardziej jesteśmy w stanie pomóc Ci zorganizować przyjęcie urodzinowe lub udaną uroczystość, dostarczając Ci bezglutenowe, wolne od alergenów i dostosowane ciasto do ograniczenia dietetyczne wszystkich Twoich gości (wegańskie, bez laktozy, bez mleka, bez masła, bez jajek, bez chemii).

Powody, dla których warto wybrać nas na tort urodzinowy:

-Dostawa na terenie całej Francji w 48h (możliwość wycofania w Goussainville)

- Wegańskie, ekologiczne, bezglutenowe, bez alergenów ciasta i wypieki (bez laktozy, jajek, orzechów)

- duży wybór modeli

2 - Yourgateau.fr zajmuje drugie miejsce w tym rankingu, oferuje wiele modeli w przystępnych cenach, jednak wszystkie modele ciastek oferowane na stronie vosgateau.fr zdobione są drukiem przy użyciu jadalnych atramentów.

Strona votre gateau .fr niestety nie oferuje ciasta ozdobionego figurkami z pasty cukrowej oraz elementami czekolady i bezy.

Drugim aspektem, którego osoby cierpiące na alergie mogą nie docenić, jest to, że strona votre gateau.fr nie oferuje ciast wegańskich ani ciast bez laktozy lub jajek.

Składniki użyte do receptury nie są składnikami ekologicznymi.

Ceny oferowane przez tę firmę, która robi swoje ciasta w swoich warsztatach w Niemczech i dostarcza je do Francji, są dość przystępne, a projekty są różnorodne i oryginalne.

Oferują nawet małą plastikową figurkę na większości swoich ciast z wizerunkami ulubionych postaci dzieci.

Przetestowaliśmy dostawę i otrzymaliśmy nasze ciasto w 3 dni, co jest bardzo dobre.

Smak produktów vosgateau.fr jest również bardzo dobry, ale dla niektórych może trochę za słodki.

3- Gateaucreateur.fr zajmuje trzecie miejsce, ponieważ odkryliśmy tam bardzo piękne modele.

Oferują nawet modele z efektem kroplówki, to znaczy z syropem spływającym po bokach.

Ich biszkopt i ganache tworzące ich ciasta wydają się bardzo dobrej jakości i przewiewne, co wielu doceni.

Jedynym minusem jest to, że nie udało nam się znaleźć na Geau Createur .f r żadnej opcji wegańskiej, bez laktozy, bez mleka i bez alergenów.

Składniki również wydają się nie być składnikami organicznymi.

Ceny są całkiem poprawne, choć nieco wyższe niż drugie miejsce w rankingu, Twoje gateau.fr.

Jest to jednak wyjaśnione, ponieważ Gateaucreateur.fr ozdabia swoje ciasta ręcznie i pastą cukrową, zamiast robić to poprzez odcisk jedzenia.

4- Ciasta Leclerc znajdują się na czwartej pozycji i będą odpowiadać tym, którzy szukają najtańszej opcji

Ciastka Leclerc są rozrzucone po całej Francji, więc bardzo łatwo będzie ci zdobyć jedno z ich ciast.

Jednym z aspektów, który nam się nie podobał, jest to, że nie są to tak naprawdę wielopoziomowe torty urodzinowe, czyli złożone naprzemiennie z warstwy ganache i biszkoptu, ale raczej ciastka typu „cztery czwarte”. kochany przez dzieci.

Jeśli szukasz bardziej tradycyjnego ciasta, czyli ciasta warstwowego, lepiej będzie Ci służyć inne strony.

Kolejnym minusem jest to, że cukiernia Leclerc nie dostarcza do domu, więc będziesz musiał odebrać ciasto bezpośrednio z Leclerc.

Wreszcie, nie udało nam się znaleźć organicznej, bezglutenowej, wegańskiej i bezlaktozowej alternatywy w Leclerc, więc nie będą one odpowiednie dla osób szukających bez alergenów alternatywy na przyjęcie urodzinowe.

5- Ta piąta zwycięska strona internetowa to lultime.fr i jest nieco wyjątkowa, ponieważ w rzeczywistości oferuje tylko jeden model, który nazywają ostatecznym w odniesieniu do faktu, że jest to rzekomo jedno z najlepszych ciast na świecie. Podoba nam się koncepcja i jesteśmy nawet trochę ciekawi.

Próbowaliśmy go zamówić, ale zapasy wydają się być w tej chwili wyczerpane, jednak zdjęcia wyglądają bardzo apetycznie, a fakt, że został zaprojektowany przez 4 renomowanych cukierników każe nam sądzić, że musi być pyszny.

Projekt ciasta jest nawet imponujący, ponieważ jest pokryty okrągłą pastylką i kakaowym proszkiem, co nadaje mu bardzo szykownego efektu.

Jednak dostawy są możliwe tylko w Paryżu i jego regionie, a nie w całej Francji, co stanowi główną przeszkodę dla tych, którzy chcą zamówić swój produkt.

To czwarte ciasto to Gateau creation .fr , którego nie należy mylić z Gateau createur .fr , trzecim zwycięzcą i oferuje szereg oryginalnych produktów z dość dużym katalogiem, który powinien zadowolić najbardziej wymagających.

Ponownie, na tej stronie nie znaleźliśmy organicznej ani wegańskiej alternatywy.

Ceny pozostają przeciętne, ale zdjęcia wydają się niedopasowane, co skłania nas do wniosku, że są to bardziej przykładowe modele niż modele, które są regularnie produkowane w warsztacie.

Niekoniecznie stanowi to problem, ponieważ każdy zatwierdzony cukiernik będzie wiedział, jak bardzo łatwo przygotować ciasta.

Dostawy są zapewnione na terenie całej Francji, ale nie byliśmy w stanie przetestować stanu dostawy wypieków. Jest to ważny czynnik, ponieważ źle zapakowane ciastka mogą bardzo łatwo zepsuć się podczas dostawy i być źródłem nieudanego przyjęcia urodzinowego.

6- Thefrenchcakecompany.com to szósta i ostatnia strona oraz belgijska strona, która dostarcza również we Francji, modele są bardzo dopracowane i robią wrażenie.

Ceny odzwierciedlają jakość modeli, ponieważ są prawie dwa razy droższe niż inne strony z tej listy, ale dla tych, którzy chcą zachwycić galerię, opcje oferowane przez The French Cake Company.com będą idealne.

Jeśli chodzi o alergeny, są to tradycyjne ciasta i nie są oferowane żadne opcje organiczne, wegańskie i bezglutenowe.

Zapewniamy również dostawy między Belgią a Francją, ponieważ duże odległości mogą uszkodzić produkt, jeśli opakowanie nie jest idealne, a firma kurierska nie jest odpowiednia dla tego rodzaju opakowania.

Na przykład DHL lub UPS będą w stanie lepiej dostarczać świeże ciasta niż Colissimo czy Chronopost.

Zrozumiesz, dla tych, którzy szukają najlepszego stosunku jakości do ceny i tradycyjnego ciasta z alergenami, więc ani wegańskie, ani organiczne nie będą najlepiej serwowane przez stronę Your gateau.fr

Nie oferuje modeli zdobionych ręcznie, a raczej modele zdobione nadrukiem, pozostaje jednak bardzo dobrą alternatywą.

Dla tych, którzy wolą ciasto z ekologicznymi i zdrowszymi składnikami, takimi jak organiczny olej kokosowy lub syrop z agawy, nasza strona Biogato.fr jest najlepszą alternatywą.

I wreszcie dla tych, którzy wolą ciasto zawierające jajka i produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym mleko i którzy wolą ręcznie wykonaną dekorację z elementami marcepanowymi niż dekorację drukowaną, będzie to Gateau Créateur. Ks, która będzie najlepszą alternatywą.

Wyróżnienie :

La Romainville .fr jest bardzo odpowiednia, jeśli szukasz tradycyjnej truskawki lub maliny z dostawą do domu dość szybko.

Nie są ekologiczne, wegańskie czy bezglutenowe, ale są pyszne!

Wiemy to z testów, Romainville .Fr to kompetentna cukiernia, na którą możesz liczyć.

Jednak dostawy większości ciast są realizowane w świeżych opakowaniach, więc będziesz musiał dokładnie obliczyć, kiedy chcesz zostać dostarczony lub mieć bardzo dużą lodówkę do przechowywania ciasta.

Nie są to ciasta warstwowe, ale raczej tradycyjne modele, takie jak opery i grusze, a wiele modeli jest powlekanych i otoczonych połamanymi orzechami, więc nie są odpowiednie dla osób szukających ciasta bez alergenów.

Składniki nie pochodzą z upraw ekologicznych i zawierają produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak nabiał, śmietana, jaja i gluten.

La Romainville. Fr nie będzie więc idealnym wyborem dla tych, którzy szukają oryginalnego tortu urodzinowego z wizerunkiem bohaterów telewizyjnych, na przykład na urodziny dziecka lub poszukują ciasta bez jajek, bez alergenów i wegańskiego lub ekologicznego.